Menu

Sposoby na choroby

zdrowie, choroby, leczenie, domowe sposoby

Czy mleko jest zdrowe?

natradzik

Czy mleko jest zdrowe? To mleko, które jest dzisiaj w sklepach to trucizna. Jeśli bardzo lubisz i „musisz” to już lepiej pij mleko KOZIE, ale w przypadku choroby sugerowałbym jednak rezygnację z mleka. Mleko krowie zawiera kazeinę, a ta nie jest trawiona przez człowieka powyżej 3 roku życia.


Pamiętacie kampanię reklamową „Pij mleko będziesz wielki” ? Ciekawe kto sponsorował tę głośną kampanię reklamową mleka w mediach? Bo nie była to reklama konkretnego producenta, tylko reklama mleka „w ogóle” jako takiego. A od kiedy to produkty zdrowe i znane od lat wymagają reklamy w mediach? Chyba, że to taka sama ukryta „broń biologiczna”, jak wiele innych produktów wciskanych ludziom, a chorobotwórczych ?

Jogurty, twarogi, sery pleśniowe, czyli produkty z mleka w połowie przetworzone już lepiej trawimy, jako, że są po częściowej fermentacji, ale mleko jako takie szkodzi i nie ma żadnych wartości odżywczych (wypłukuje wapń).

W sklepie nie ma przecież tego mleka od krowy, wskutek pasteryzacji jest to mleko wyjałowione ze wszystkich bakterii, także tych, które pomogłyby w jego ewentualnym trawieniu.
Natomiast mleko UHT (po kolejnej obróbce termicznej) to niemal woda zabarwiona na biało, niestety kazeina w nim pozostaje, której nasz organizm nie trawi. Czyli przez lata niestrawiona kazeina oblepia wszystkie wewnętrzne narządy człowieka, powoli, stopniowo, latami… aż spowoduje problem zdrowotny trudny do odwrócenia, a często nawet do prawidłowego zdiagnozowania, takie coś jak „wielonarządowe oblepienie kazeiną” całego przewodu pokarmowego.

Warto obserwować zwierzęta, bo one nie są zmanipulowane reklamami producentów i nikt im mózgów nie pierze od setek lat. Matka ssaka karmi młode mlekiem WŁASNYM, a nie od krowy, a gdy wykarmi malucha, to ten potem pije WODĘ.

To samo dotyczy ludzi. Tylko, że cały przemysł by padł, a pewne grupy ludzi straciłyby dochody, więc wciskanie ludziom NIEPOTRZEBNEGO im produktu idzie pełną parą. Mleko krowie człowiekowi dorosłemu nie jest potrzebne, a nadto ewidentnie mu SZKODZI, bo z wiekiem zanika enzym, który trawi kazeinę.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • najlepszy-katolik

    Ciało to nie wszystko. Nie dbasz o zdrowie duszy?

  • natradzik

    Oczywiście, że dbam i dlatego unikam kościoła, bo nie chcę zatruwać duszy poczuciem winy za śmierć ukrzyżowanego człowieka.

  • Gość: [zdenek] *.icpnet.pl

    Naturalne mleko z żywymi kulturami bakterii to zupełnie co innego niż mleko przemysłowe. Trzeba to rozróżnić. Podobno wraz z wiekiem zmniejsza się zapotrzebowanie człowieka na wapń, przez co jego rola maleje.

© Sposoby na choroby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci