zdrowie, choroby, leczenie, domowe sposoby


Polityka prywatności

Kontakt

RSS
sobota, 05 lipca 2014

Cytryna i soda oczyszczona lepsze niż chemioterapia? Mieszanka: cytryna + soda oczyszczona przynosi 10000 razy lepsze skutki niż chemoterapia! Dlaczego nikt o tym nie informuje ogółu?

Dlatego, że istnieją organizacje, których interesem nie jest to, by społeczeństwo wiedziało o cudownych właściwościach cytryny. Mnóstwo ludzi umiera, gdy takie informacje trzyma się w tajemnicy, bo mogłyby zagrozić interesom wielkich korporacji.

Cytryna ma silne właściwości antynowotworowe, bo jest źródłem witaminy C. Jest także niezwykle skuteczna w przypadku leczenia guzów i torbieli. Owoc ten jest w stanie wyleczyć z raka. Gdy dodasz sodę oczyszczoną będzie jeszcze lepiej, bo znormalizuje to pH organizmu. Cytryna to skuteczny środek antybakteryjny o szerokim spektrum działania przeciwko infekcjom grzybiczym i bakteryjnym. Jest skuteczna przeciwko pasożytom wewnętrznym i robakom, reguluje ciśnienie krwi i jest silnym środkiem antydepresyjnym.

Źródłem tej informacji jest interes: pochodzi od jednego z największych producentów leków, który mówi, że po 20 testach laboratoryjnych prowadzonych od 1970 do chwili obecnej udowodniono, że:

Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10000 razy silniejsze działanie niż leki takie jak adriamycyna, chemioterapia i produkty narkotyczne.

I co jest jeszcze bardziej interesujące – ten rodzaj leczenia ekstraktem z cytryny i sody oczyszczonej niszczy jedynie komórki rakotwórcze i nie wpływa na zdrowe. Pacjent powinien pić dwie łyżeczki soku z cytryny z pół łyżeczki sody oczyszczonej. I oczywiście, nie leczy to straszliwych skutków ubocznych chemioterapii.

Najlepiej posadzić cytrynę w doniczce, aby być pewnym, że cytryna będzie organiczna – bez żadnych chemikaliów. Cytryna organiczna jest o wiele bardziej skuteczna niż taka uprawiana z opryskami oraz nawozami chemicznymi.

Sodę oczyszczoną nie należy stosować z wodą zimną czy letnią. Woda powinna być gorąca. Wsypując sodę do mocno gorącej wody wytwarzają się bąbelki i taka ma właściwości lecznicze. A dodając do wody zimnej czy letniej to soda może szkodzić po wypiciu. Tak kiedyś pito ją na kaca z zimną wodą, cukrem i octem, ale takiej mieszanki należy unikać. Soda pita z gorącą wodą leczy cysty i torbiele.
Aby pozbyć się pestycydów z owoców to moczymy je w 1 litrze wody, dodając 1 łyżkę sody i potrzymać tak przez 10 minut. Dobrze również jest dodać ocet jabłkowy, najlepiej własnej roboty.

Źródło: Healthy-Holistic-living.com za SecretlyHealthy.com